arrow Schlüter-TREP-T/-MT/-TL

Schlüter-TREP-T/-MT/-TL


Schlüter-TREP-T / -MT / -TL sert/yumuşak PVC kombinasyonundan oluşan ve basamak kenarlarında kaymayı önleyen profildir.

Schlüter-TREP-T/-MT/-TL, basamak kenarlarının emniyetli ve optik şık tasarımları için sert-yumuşak PVC kombinasyonundan imal edilen özel bir profildir. Schlüter-TREP-T, görünen kenar bölgesinde bütünüyle aynı renkte (4 renk çeşidi) olmasına karşı, Schlüter -TREP-MT içine yerleştirilmiş pirinç rengi tonunda dekoratif banda  sahiptir. Schlüter-TREP-TL profili, ışık temasından sonra 10 saat boyunca parlak görüntü veren flüorışıl (fosforlu) banda sahiptir. Bu, karanlık ve loş ortamlarda ayak basılan kenarların görünürlüğünü artırır.

Schlüter-TREP-T/-MT/-TL, hareket yoğunluğu az olan konut ve benzeri iç mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Profiller seramik kaplamaya gömülüdür ve aşındığında değiştirilemez (değiştirilebilir basamak kenarları Schlüter-TREP-S ve -B profillerimizde vardır).

Schlüter- TREP-T/-MT/-TL, basamağın ön kenarlarını korur ve özellikle ayak basılan yüzeyin kaymayı önleyen tasarımı ve basamak kenarlarının optik iyi bir şekilde görünmesi sayesinde büyük ölçüde emniyet sağlar. Uygun final kapakları mevcuttur.