SCHIEDEL arrow Schiedel ADW
Q50 Plastik çerçeveli, Paslanmaz ızgaralı 10x10 (ALTTAN ÇIKIŞLI)Schiedel EUROCLIK

Schiedel ADW


ADW Çift Cidarlı Paslanmaz Çeliklerde Mükemmel Çözüm

Schiedel Baca Sistemleri, Schiedel ADW paslanmaz çelik sistemleri ile çift cidarlı bacalara yeni bir anlayış getirmektedir. Klasik ve amatör baca uygulamalarına son verecek olan Schiedel ADW, ter tip yakıt türü için ideal olarak hazırlanmıştır.

 

İç cidarı:

       Korozyon, asit atıkları ve kurum yangınlarına karşı dayanıklı olan yüksek kaliteli paslanmaz çelikten (AISI 316L (1.4404)) üretilmiştir.

       Mekanik olarak kaynak dikişlerine gerek kalmadan yerleştirilen başlık çerçevesi dikey çekişin artmasını sağlarken, özel işçiliği sayesinde ısı köprülerini engellemektedir.

       Isı izolasyonu; yüksek yoğunluktaki taş yünü (kalınlık 25mm-50mm) ile sağlanmaktadır. Kaynak dikişlerine gerek kalmadan başlık çerçevesi ile kapatılan taş yünü izolasyonu, daha yüksek ısıl verim sağlamaktadır.

       Birbirine tam uyumlu parçaların montajını kolaylaştırmak ve hızlandırmak için geçmeli bağlantı sistemi ve özel kelepçe geliştirilmiştir. ADW hafifliği sayesinde duvara sabitlenen montajlarda da rahatlıkla uygulanabilir. Özel contası ile 5000 Pascal’a kadar dayanım sağlar.


Dış cidarı;

       Özel yüzey işlemlerinden geçirilmiş parlak AISI 304 (1.4301) paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

       Farklı bağlantı örnekleri aşağıda verilmiştir.

       Konutlarda ve sanayide kullanılan kazanlar, ADW paslanmaz çelik sistemine rahatlıkla bağlanabilir.

       Düşük kapasiteli kombiler ADW paslanmaz çelik sistemi ile mükemmel çalışır.

 

ADW paslanmaz çelik sistemi, seramik baca sistemi Garant+ ile birlikte kombineli olarak da kullanılabilir. Bina içersindeki kısım, Garant+ seramik sistem ile yapılırken bina dışındaki kısım profille desteklenen ADW paslanmaz çelik sistemi ile çözülebilir. Şömine bacası olarak da kullanılabilen ADW paslanmaz çelik sistemi, taşıyıcı platformların yardımı ile statik açıdan emniyetli bir şekilde monte edilir.

alt