ACO arrow Kumanda Kapakları Dizayn
Kumanda KapaklarıKüvet Aksesuarları

Kumanda Kapakları Dizayn


 

Kumanda Kapakları Dizayn
 
Geberit, değişik dizayn, renk ve yüzey tiplerine sahip komple yeni ürünlerle birlikte kumanda kapaklarında geniş bir seçenek sunmaktadır.Lütfen mevcut renk seçenekleri için tıklayınız.

 

alt Sigma50 banyonuzun dekarasyonuna uyan, seçeceğiniz bir malzeme ile kendi tasararımınızı yaratabilme özgürlüğünü sunmaktadır.Tek sınır hayal gücünüzdür.Ana gövde tutya malzemeden yapılmıştır ve içine plastik veya cam olarak mevut olan seçenekleri de standart olarak sunuyoruz.
alt Sigma20 sade ve net tasarımı ile çok değişik tasarımlara uygundur. Bu tip kumanda kapağının ana gövdesi iyi kalite ABS plastik malzemeden yapılmış ve halkalar krom kaplamadır.
alt Sigma10 hedefe uygundur. Basit, net ve hala çok şıktır.Kumanda kapağı iyi kalite ABS malzemeden yapılmıştır.
alt Samba iki kademeli- yüksek kaliteli ABS malzemeden yapılmış, iki elipsin içiçe geçmesi şeklindeki dizaynıyla hareketli, hoş, modern banyo dizaynlarıyla uyumludur.Renk seçenekleri mevcuttur - ve renk kombinsayonları da özel olarak sipariş edilebilir.
 alt Rumba tek kademeli, start-stop özelliği sahip - yüksek kaliteli ABS malzemeden yapılmış, kendi içinde yumuşak - ahenkli hatlarla, seramiklerle uyumlu bir dizayna ve renklere sahiptir.
 alt Tango tamamen geometrik , yalın, keskin hatlı ve büyüleyici tasarımı ile göze çarpmaktadır. Bu kumanda kapağı; kalıp-döküm olarak tutya malzemeden imal edilmiş olup, fonksiyonun ve estetiğin birararada kullanıldığı seçkin banyolar için üretilmiştir.
 alt Mambo yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiş olup, genel mekanlarda ve iş yerlerinde kullanıma uygun bir üründür. Sadece dizaynıyla değil, fonksiyonel özellikleriyle de taleplere cevap verebilmektedir.
 alt Bolero fonksiyonel, geometrik dizayna ve keskin hatlara sahip olup, çift fonksiyonlu kumanda özelliğine sahiptir.
 alt Kappa20 mimari olarak pencere önü veya düşük yükseklikte bir montaja ihtiyaç olduğunda seçilebilecek şık bir dizayna sahip bir üründür.Gömme rezervuarı hem önden hem de üstten kumandaya uygun olup, birinden diğerine geçiş yapılabilir.
 alt Kappa50 ihtiyatlı ve sade, sadece özgüveni yansıtan ve berrak bir tasarımdır. Sadeleştirilmiş dizayn şık bir banyo için idealdir.